Tıkalı Gider Açma / Görüntüleme

kanalacmaTıkanıklıklar artık korkulu rüyalarınız olmasın. Bina, eviniz veya işyerinizde her hangi bir giderinizde tıkanıklıkmı mevcut? Bu durumda ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Zararınız daha çok artmadan hemen bizimle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve modern tıkanıklık açma makinalarımız ile size hiç vakit kaybetmeden yardımcı oluyoruz.

Elektronik cihazlarla önce tıkanıklığın tam adresini tespit ediyoruz sonrasında nokta atışı ile direk tıkalı alana robot cihazlarla ulaşarak tıkanıklığı giderme yoluna başvuruyoruz. Mümkün mertebe kırma işlemi yapılmadan gerçekleşen bu müdahalelerle sizi maddi kayıplardan koruyoruz.
Tıkanıklık açma

Binalarda en sık yaşanan sorunların başında tesisat borularında meydana gelen tıkanıklıklar geliyor. Bu sorun hayatı tam anlamıyla kabusa çeviriyor. Yaşanan bu sıkıntıdan kurtulmanın en güvenli yolu da kurumsal firmalardan hizmet almaktan geçiyor.Bu firmalar teknolojiyi yakından takip ederek en güvenli hizmeti sunuyor. Son teknoloji ile tasarlanan cihazlar yaşanan bütün sorunları kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyor. Uzman teknik servisler aracılığı ile hizmet sunan firmalar, küvet, lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarını kalıcı bir şekilde ortadan kaldırıyor. Konut ya da işyerinizde böyle bir sorun meydana geldiğinde mahalle arasında hizmet veren tesisatçılardan hizmet alındığında büyük sorunlar meydana gelebiliyor. Çünkü tesisatçılar tıkanıklık açma işleminde kırma yöntemini kullanıyor. Sorunun giderilmesinin ardından kırılan yerlerin tamiri için fayans ya da duvar ustasının gelmesi gerekiyor. Bu da tıkanıklık tamirinin maliyetini yükseltiyor.
Kurumsal firmalar tıkanıklık açma hizmetini son teknoloji ile tasarlanmış cihazlar aracılığı ile gerçekleştiriyor. Bu cihazlar kameralı ya da detektörlü olarak tasarlanıyor. Tüm gider borularında meydana gelen tıkanıklıkları modern cihazlarla açan profesyonel ekipler işlemlerini kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyor. Tüm gider borularında çeşitli nedenlerle tıkanıklıklar meydana gelebiliyor. Lavabo tıkanıklıkları genellikle yağlanmadan kaynaklanıyor. Bu sorun da otel ya da restoranların lavabolarında oluyor. Evlerde de yağlanmadan dolayı tıkanıklık sorunu meydana gelebiliyor. Tuvalet tıkanıklığı ise genellikle tuvalet kağıtları ya da kadın pedi atılmasından kaynaklanabiliyor. Bütün bu cisimlerin açılması için e son teknolojilerle tasarlanan cihazlar kullanılıyor. Boruları tıkayan bu cisimler tıkanıklığı neden olan yabancı cisimleri parçalayarak sistemden uzaklaştırıyor. Yağlanmadan meydana gelen tıkanmalar ise yüksek basınçlı su ile gideriliyor.